Monitoring mediów to dla nas dużo więcej niż zautomatyzowane zestawienia artykułów. 
Oceniamy ich znaczenie według przyjętych przez Państwa kryteriów i dostarczamy je w wybranej przez Państwa formie, czy to jako wycinki oryginału w formacie PDF, czy też w pełnej wersji tekstowej na Smartphona.

W  ramach naszej współpracy monitorujemy wszystkie ustalone krajowe i międzynarodowe media, a ich wybór jest zależny od Państwa zainteresowań. Zapewniamy również możliwość modyfikowania i uzupełniania swoich kryteriów w każdym momencie, nawet w trakcie porannego procesu redakcyjnego. Nasz zespół jest do Państwa całodobowej dyspozycji.

Pracujemy przy wsparciu stworzonego przez nas innowacyjnego oprogramowania, które jest również doskonałym łącznikiem pomiędzy nami a Państwem. Proste narzędzia wyszukiwania oraz ekspertyzy naszych wykwalifikowanych redaktorów, gwarantują Państwu precyzyjny i aktualny monitoring własnego profilu medialnego. Wyniki prezentujemy w cyfrowej i szybkiej formie odczytu. Są one do Państwa całodobowej dyspozycji.

Coś więcej niż zwykłe wycinki prasowe

Przyglądając się bliżej dziedzinie monitoringu mediów, zauważyć można jak wiele usług świadczonych jest w jej zakresie i ile realnych korzyści można z tego czerpać. 
Naszym zwyczajem jest otoczenie klienta opieką, o którą dba wybrany dla niego doradca, zapewniający jakość wyników, redakcyjną preselekcję czy dostępność clippingów od 5 rano. 

Mamy jeszcze więcej do zaoferowania!

Czekamy na Państwa! W bezpośredniej rozmowie przedstawimy Państwu szerokie spektrum naszych usług z zakresu monitoringu mediów. Pokażemy jaką drogą będą otrzymywać Państwo codzienne clippingi oraz w jaki sposób będą mogli tworzyć je sami przy pomocy mediaClip. Powiemy również o innych korzyściach płynących ze współpracy z nami.