mediaMonitor to grupa produktów stworzonych z myślą o codziennych wyzwaniach pracy w działach Public Relations oraz w prasie. Umożliwiają one redagowanie, ocenianie, analizowanie, zarządzanie, upublicznianie i archiwizowanie codziennie zalewających Państwa informacji. Za każdą czynność odpowiada inny element programu mediaMonitor. Projektując obecną wersję, postawiliśmy sobie za cel stworzenie kompleksowego, przyjemnego w obsłudze, bezpiecznego, rentownego systemu,  i udało się.

Cloud Computing - nowa era w dziedzinie zarządzania informacją

mediaMonitor nie jest zależny od wewnętrznych sieci IT. Najnowsze rozwiązania hostingowe zapewniają niezależność, elastyczność oraz opłacalność projektu. Sami Państwo decydują o tym, czy system będzie działać na naszych czy na Państwa serwerach. Oferujemy również integrację z już istniejącymi systemami. Zredagowane przez nas materiały mogą zostać pobrane i przeniesione do Państwa systemu.

mediaMonitor jest zbudowany modułowo. Taka struktura zapewnia możliwość jego dopasowania do Państwa potrzeb. Nasi klienci mogą zacząć z podstawowymi modułami, czyli od mediaClip do redakcji artykułów oraz mediaWrite do tworzenia przeglądów prasowych, a następnie poszerzyć je o kolejne, nie martwiąc się przy tym o dodatkowe koszty związane z instalacją, serwerami czy wsparciem technicznym. Wszystkie pozostałe moduły: panel przeglądów prasowych- mediaReview, archiwum- mediaRead, moduł analizujący- mediaAnalyzer oraz mediaWeb odpowiedzialny za źródła internetowe i media społecznościowe, mogą być Państwu udostępnione w dowolnym momencie.

Zalety mediaMonitor:
struktura modularna,
dostęp do systemu z każdego miejsca i o każdej porze,
możliwość indywidualnego zarządzania prawami dostępu,
aktualizacje i wsparcie techniczne,
zintegrowany wielokrotny system zabezpieczeń,
szerokość pasma nawet do 300 Mbps,
opcja instalacji na indywidualnym serwerze dedykowanym.