Breitenbach Media to innowacyjna firma oferująca kompleksową obsługę w zakresie inteligentnej analizy i monitorowania mediów. Jest również wiodącym twórcą systemów monitorowania mediów, redakcji prasówek oraz analizy mediów.

Zakres usług:
 badamy i analizujemy bieżące natężenie szumu medialnego,
 prowadzimy wysokojakościowy monitoring krajowych i światowych  mediów, 
 Issues management,
 przygotowujemy przeglądy prasy oraz raporty podsumowujące (Managment summaries), także w językach obcych, 
 tworzymy programy na potrzeby analizy mediów, redakcji przeglądów i wycinków prasowych. 

Jeśli poszukują Państwo innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie analizy i monitoringu mediów oraz profesjonalnego wsparcia w swojej pracy- dobrze Państwo trafili. Wraz ze starannie dobranym, międzynarodowym zespołem oferujemy szerokie spektrum usług, które świadczymy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, na niezmiennie wysokim poziomie. Wyróżnia nas zasada indywidualnego podejścia do potrzeb każdego klienta, profesjonalizm i fachowa wiedza, a także elastyczność, szybkość oraz precyzja w działaniu. Cechy te w połączniu z technologiczną siłą innowacji to nasza odpowiedź na wymagania stawiane nam przez specjalistów w dziedzinie Public Relations. 
Breitenbach Media to kompetencje, zaangażowanie, innowacyjność i najwyższe rezultaty we wszystkich obszarach działania. Dzięki naszemu systemowi zarządzania wiadomościami mediaMonitor oraz całodobowej kompleksowej obsłudze, możemy sprostać wszystkim wymaganiom stawianym nam przez naszych klientów. Każdy może liczyć na indywidualne podejście i dostosowanie naszych usług do jego potrzeb.

Dlaczego my?
 Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem zarządzanym bezpośrednio przez założyciela i właściciela firmy, który zgromadził wokół siebie międzynarodowy zespół specjalistów,
 jesteśmy świadomi potrzeb naszych klientów,
 stawiamy na siłę innowacji i nowych technologii,
 mamy wysokie kompetencje zawodowe i techniczne,
 jesteśmy wydajni, elastyczni, precyzyjni i szybcy,
 jesteśmy profesjonalistami- doskonale znamy temat analizy i monitoringu mediów,
 wykorzystujemy i sami tworzymy najnowsze technologie,
 jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
 jakość naszych usług jest gwarancją ich rentowności.